ŠKODÁK | O nás

Vitajte v e-shope VášBytovýTextil.sk – oficiálnom e-shope firmy BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s., Napajedla. Sme česká rodinná spoločnosť, s viac než 25-ročnou tradíciou, so zameraním na výrobu a predaj bytového textilu. Tejto činnosti sa venujeme už od roku 1992, kedy sme ako prvá súkromná firma v Českej republike, kúpili stroj na výrobu záclon. Záclony sa na začiatku fungovania našej firmy stali základom nášho sortimentu, ku ktorému sa postupne priradil aj ostatný kompletný sortiment bytového textilu. Zamerali sme sa na to, aby sme našim zákazníkom ponúkli, čo možno najširší sortiment bytového textilu, v zodpovedajúcej kvalite a za dostupnú cenu. O tom, že sme zvolili správnu obchodnú stratégiu, svedčí aj skutočnosť, že sa v súčasnej dobe radíme k najväčším výrobcom a obchodníkom s bytovým textilom v Českej republike.

Firma BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s., Napajedla vyrába všetky typy bytového textilu. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou kvalitných látok a metráže, plyšu, záclon, závesov, zatemňovacie závesy BLACKOUT, posteľných obliečok, prestieradiel, kvalitných uterákov a osušiek, utierok, diek, obliečok na vankúše, prikrývok, vankúšov alebo obrusov, behúňov a prestieraní na stôl. Kompletný sortiment našich výrobkov môžete kúpiť v sieti  našich 36 vlastných predajní v ČR, ktoré sú rozmiestnené takmer vo všetkých krajoch Českej republiky.

S našimi výrobkami sa môžete stretnúť v hoteloch, penziónoch, ale taktiež aj v nemocniciach. Preto, aby sme k našim zákazníkom boli čo najbližšie, sprevádzkovali sme nový internetový obchod vasbytovytextil.sk, ktorý je oficiálnym e-shopom našej firmy.

• centrálny sklad a sídlo firmy •
BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
Kvítkovická 1528, 763 61 Napajedla
Česká republika

Telefon a fax: + 420 577 921 258, Mobil: + 420 725 021 213
email: skodaks@seznam.cz

• e-shop •
BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.

Masarykova 116, 698 01 Veselí nad Moravou
Česká republika

Telefon: 0918 839 945 (0918 TEX TIL)
e-mail: info@vasbytovytextil.sk