Možnosti platby a dodanie tovaru

Spôsob doručenia Spôsob platby Poplatok Pozn.
  Na dobierku 3,00 € Tovar expedujeme na dobierku, obvykle do druhého dňa od prijatia objednávky. Vyzdvihnutie zásielky je možné na ktoromkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne po dobu 7 dní, s možnosťou predĺženia až na 21 dní.
Prevodom 2,40 € Platbu za tovar hradíte vopred, a to bežným bankovým prevodom. Pokyny pre zaplatenie obdržíte e-mailom, ihneď po vykonaní objednávky. Tovar expedujeme obvykle do druhého dňa od pripísania platby na účet Predávajúceho. Vyzdvihnutie zásielky je možné na ktoromkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne po dobu 7 dní, s možnosťou predĺženia až na 21 dní.
 GoPay 2,40 € Online platba prostredníctvom platobnej brány GoPay. Platbu môžete uskutočniť prostredníctvom platobných kariet VISA a Mastercard alebo bežným bankovým prevodom. Bankový prevod cez GoPay je oveľa rýchlejší a hlavne bezpečnejší. Vyzdvihnutie zásielky je možné na ktoromkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne po dobu 7 dní, s možnosťou predĺženia až na 21 dní.
Objednávka nad 80 € ZADARMO Pri objednávke v celkovej hodnote nad 80 € neúčtujeme žiadne poplatky za poštovné a balné.
GLS kuriér Na dobierku 4,10 € Tovar expedujeme na dobierku, obvykle do druhého dňa od prijatia objednávky.
Prevodom 3,50 € Platbu za tovar hradíte vopred, a to bežným bankovým prevodom. Pokyny pre zaplatenie obdržíte e-mailom, ihneď po vykonaní objednávky. Tovar expedujeme obvykle do druhého dňa od pripísania platby na účet Predávajúceho.
 GoPay 3,50 € Online platba prostřednictvím platební brány GoPay. Platbu můžete provést prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard nebo běžným bankovním převodem. Bankovní převod prostřednictvím GoPay, je ale mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější.
Objednávka nad 80 € ZADARMO Pri objednávke v celkovej hodnote nad 80 € neúčtujeme žiadne poplatky za poštovné a balné.
Expres kuriér na adresu Na dobierku 5,85 € Tovar expedujeme na dobierku, obvykle do druhého dňa od prijatia objednávky.
Prevodom 4,75 € Platbu za tovar hradíte vopred, a to bežným bankovým prevodom. Pokyny pre zaplatenie obdržíte e-mailom, ihneď po vykonaní objednávky. Tovar expedujeme obvykle do druhého dňa od pripísania platby na účet Predávajúceho.
GoPay 4,75 € Online platba prostřednictvím platební brány GoPay. Platbu můžete provést prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard nebo běžným bankovním převodem. Bankovní převod prostřednictvím GoPay, je ale mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější.
Objednávka nad 80 € ZADARMO Pri objednávke v celkovej hodnote nad 80 € neúčtujeme žiadne poplatky za poštovné a balné.