Služby zákazníkom – šijeme NA MIERU

Okrem toho, že máme na sklade naozaj veľké množstvo bytového textilu a 36 vlastných predajní, tak naša firma BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. prevádzkuje tiež 3 krajčírske dielne, kde sme pripravení pre našich zákazníkov vyrobiť NA MIERU záclony, dekoračné závesy jednofarebné, dekoračné závesy so vzorom, závesy Rongo, zatemňovacie závesy Blackout, obrusy, behúne, prestierania na stôl alebo aj obliečky na vankúše, presne podľa Vašich predstáv.

Nie je teda nič jednoduchšie, ako sa rozhliadnuť po Vašom byte, dome, chalupe alebo aj po Vašej reštaurácii, či penzióne, zasnívať sa a nechať si u nás vyrobiť všetky bytové doplnky v jednom dekore látky. Vdýchnete tak interiéru úplne iný, nový štýl a budete sa cítiť jednoducho spokojnejší.

Pri výbere obliečok na vankúše, obrusov alebo behúňov, nájdete veľké množstvo rozmerov už priamo v ponuke. Pri výbere záclon, dekoračných závesov alebo závesov zatemňovacích, môžete využiť náš konfigurátor, ktorý Vás intuitívne navedie k zadaniu všetkých potrebných údajov a ihneď Vám vypočíta cenu výrobku NA MIERU,  čím sa zjednoduší celý proces objednania. Ak si náhodou predsa len nebudete istí alebo máte predstavu ušiť niečo úplne inak, kontaktujte nás a my Vám veľmi radi poradíme. Urobte si teda radosť a nechajte sa inšpirovať ponukou kvalitných látok v metráži, ako sú Bavlna, Polyester, Rongo, Mikrovlákno, Krep, Flanel, Damašek, Satén alebo zatemňovacie látky Blackout.

 

A ešte jedna dôležitá drobnosť – pre zákazníkov, ktorí si objednajú väčšie množstvo našich výrobkov a taktiež pre našich verných zákazníkov, máme pripravené bonusy a zľavy. Jednoducho nás kontaktujte a skúsime pre Vás urobiť NA MIERU aj cenu Vašej zákazky.